ଲଭର ର ବିଆ ଛାତିକି ସଟିସଫାଏ କଲି – Lover Ra Bia Chatiki Satisfy Kali

[AD]

ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ । ମୋ ନାଁ ଅଖିଲ, ମୁଁ ଏହି ସାଇଟରୁ ଅନେକ କାହାଣୀ ପଢିବା ପରେ ଆଜି ଭାବିଲି ମୋ ସହିତ ଘଟିଥିବା କାହାଣୀକୁ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରି ଟିକେ ଖୁସି ଭରି ଦେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି । ମୋର ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ, ମୋର ଫିଗର ଠିକ ଠାକ ଏବଂ ମୋ ହାଇଟ ୫ ଫୁଟ ୯ ଇଞ୍ଚ । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବେଶୀ ବୋର ନକରି ସିଧା କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଆସୁଛି ।

ଏଇ ଘଟଣା ଟି ମୋର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବର । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଗୋଟେ ସ୍କୁଲକୁ ପଢେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି । ସେହି ସ୍କୁଲରେ ୬ ଜଣ ଲେଡି ଟିଚର ଏବଂ ମୋତେ ମିଶେଇ ୩ ଜଣ ପୁରୁଷ ଶିକ୍ଷକ ଥିଲେ । ସେଠି ଜଣେ ମାଡାମ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ନାମ ନିତୁ । ତାଙ୍କର ବୟସ ୩୦ ବର୍ଷ ଏବଂ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ମାଲ ଖଣ୍ଡେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ତାଙ୍କୁ ଯିଏ ଥରେ ଦେଖିବ ବାସ ତାଙ୍କୁ ସେ ଚାହିଁ ରହି ଥିବ ।

ସେ ୫ ଫୁଟ ୫ ଇଞ୍ଚର ଜଣେ ମସ୍ତ ସେକ୍ସି ଲେଡି ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବିଷୟରେ କଣ କହିବି । ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ବିଷୟରେ ମୁଁ କିଛି କହି ପାରିବି ନାହିଁ । ଯେଉଁ ଦିନ ମୁଁ ନିତୁକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିଲି ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ ଲାଜକୁଲା ଥିଲି ତେଣୁ କିଛି କହି ପାରିଲି ନାହିଁ । ଯେତେବଳେ ମୋର ସ୍କୁଲରେ ୧-୩ ମାସ ହୋଇଗଲା ମୋ ସହ ସମସ୍ତେ ଖୋଲି କରି କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିତରୁ ନିତୁ ମୋ ସହ ବେଶୀ ଖୋଲି କରି କଥା ହେଉଥିଲା । ସେ ମୋର ପାଖା ପାଖି ରହିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ । ଗୋଟେ ଦିନ ନିତୁ ମୋତେ କହିଲା କି ତାର ସ୍ଵାମୀ ସହର ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଜବ କରୁଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ୨ ମାସ ଥରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ନିତୁ ଓ ତାଙ୍କର ଝିଅ କେବଳ ଘରେ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଝିଅର ବୟସ ପାଖା ପକ୍ଷୀ ୭ ବର୍ଷ ।

ନିତୁ ସବୁବେଳେ ମୋ ସହ ତାର ପ୍ରତି ଟି କଥା କୁ ସେୟାର କରେ । ମୋ ସହ ଏକଦମ ଖୋଲି କରି କଥା ହୁଏ । ଗୋଟେ ଦିନ ନିତୁ ମୋତେ ପଚାରିଲା ତୁମର କେହି ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି କି ? ମୁଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲି କି ଏଇ କଣ ପଚାରୁଛି । ମୁଁ ଟିକେ ଲାଜେଇଲି ନିତୁ କହିଲା ମୋ ଆଗରେ କଣ ଲାଜ କରୁଛ ? ମୁଁ ନା କରି ମୋର ମୁଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲି ।

ସେ ହସିବାରେ ଲାଗିଲେ ଏବଂ କହିଲେ ଜମା ମିଛ କୁହ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ମୋର କେହି ପ୍ରେମିକା ନାହାନ୍ତି । ନିତୁ କହିଲା ତୁମେ ଏତେ ଭଲ କଣ ତୁମକୁ କେହି ମିଳୁ ନାହାନ୍ତି ? ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ନା ମୋର ଏଇ ସବୁ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ । ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ମୋତେ ତାର ଘରକୁ ଡାକିଲା । ସେଦିନ ତାଙ୍କ ଝିଅର ବାର୍ଥ ଡେ ଥିଲା ।

ସ୍କୁଲର ସମସ୍ତ ଟିଚର ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ସେ କେବଳ ମୋତେ ଡ଼ାକିଥିଲେ । ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିତୁର ଘରକୁ ଗଲି । ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଘରେ ନିତୁ, ନିତୁର ଝିଅ ଏବଂ ନିତୁର ଭଉଣୀ ଥିଲେ ଘରେ । ତାପରେ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଜାଣିଲି ସ୍କୁଲ ଷ୍ଟାଫ ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ କେବଳ ମୋତେ ଡକା ହୋଇଛି । ଆମେ ତିନି ଜଣ ମିଶି କରି ବାର୍ଥ ଡେ ପାଳନ କରିଲୁ ।

ସେଦିନ ମୁଁ ସେଠି ରାତି ୯ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଲି ତାପରେ ସେ କହିଲା ଖାଇବା ଖାଇ କରି ଯାଅ । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ମନା କରିଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ନିତୁ ବେଶୀ ବାଧ୍ୟ କରିବା ରୁ ମୁଁ ରହିଗଲି । ନିତୁର ଭଉଣୀର ଶାଶୁଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହେବାରୁ ତାର ଫୋନ ଆସିବାରୁ ସେ ଚାଲିଗଲା । ସେ ଖାଇବା ନ ଖାଇ ଚାଲିଗଲା । ଏବେ ଘରେ ଆମେ ଥିଲୁ ।

ପାଖା ପାଖି ରାତି ୧୦ ଟା ବେଳକୁ ଆମେ ଖାଇବା ଖାଇଲୁ । ଖାଇବାର ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ନିତୁର ଝିଅ ସୋଇଗଲା । ଆମେ ଜାଣି ପାରିଲୁ ନାହିଁ କେତେବଳେ ସମୟ ରାତି ୧୧ ଟା ୧୫ ହୋଇଗଲାଣି । ରାତି ଅଧିକ ହେବା କାରଣ ରୁ ନିତୁ ମୋତେ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଛାଡିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ସେଠି ରହିବା ପାଇଁ ମନା କରିଲି କିନ୍ତୁ ନିତୁ ମୋର କଥା ଶୁଣିଲା ନାହିଁ ।

ମୋତେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସେଠି ରହିବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି ନିତୁ ଫ୍ରେସ ହୋଇ ଚାଲି ଆସିଲା । ମୁଁ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି ମୁଁ ଦେଖିଲି ନିତୁ ଗୋଟେ ନାଇଟ ପିନ୍ଧି ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଗଲା । ଟିଭି ଦେଖିବା ସମୟରେ ନିତୁ ମୋତେ କହିଲା ତାର ସ୍ଵାମୀ ୪ ମାସ ହେଲା ଘରକୁ ଆସି ନାହାନ୍ତି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା ତୁମେ କେବେ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛ ?

ତାର ଏଇ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ତ ତାର ଆଡକୁ ଦେଖି ଚାହିଁ ରହିଲି କି ଏଇ କଣ ପଚାରୁଛି ? ମୁଁ କିଛି କହିବା ଆଗରୁ ନିତୁ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ତାର ହାତକୁ ଆଣି ରଖି ଦେଲା । ମୋତେ ଟିକେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା । କାରଣ ମୁଁ କେବେ ଏମିତି କରି ନଥିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଆଉ ଥରେ ପଚାରିବାରୁ ମୁଁ ଫୁଣି ଥରେ କହିଲି ନା । ସେ କହିଲା ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବ ?

ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିତୁ କହିଲି ଏ କଥା ଭୁଲ ଅଟେ । ସେ କହିଲା ମୁଁ ପାଖା ପାଖି ୧ ବର୍ଷ ହେଲା ସେକ୍ସ କରି ନାହିଁ । ସେ କହିଲା କି ତାର ସ୍ଵାମୀ ଯେବେ ବି ଘରକୁ ଆସନ୍ତି କେବଳ ତାଙ୍କ କାମରେ ଲାଗି ରହନ୍ତି । ସେ ମୋ ସହ କିଛି କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏମିତି କହି ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ଧରି ହାତରେ ହଲେଇବା ରେ ଲାଗିଲେ ।

[AD]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*